Reklaminė priekaba

Važinėjanti reklama, kitaip tariant reklamobilis – tai didelio formato mobili alternatyva stacionariems lauko reklamos stendams, reklamai ant tiltų ir viadukų. Priekabą dengiantis reklaminis tentas iš viso turi 35 kv.m. plotą.

Integruota GPS navigacinė sistema suteikia klientui galimybę stebėti reklamos mašinos judėjimą. Žemėlapyje nubraižomas realus maršrutas.

Reklamobilis turi garso sistemą.

Reklamos mašinos tento didžiosios plokštumos matmenys yra 5 x 3 m. tad ji yra iš toli matoma ir automobilių keleiviams ir pėstiesiems mieste. Autoreklamos tamsiu paros metu yra apšviestos, kaip ir lauko reklamos stendai, tad važiuojanti reklama bus gerai matoma visą laiką nepriklausomai nuo paros meto..

Yra galimybė pastatyti tokią nestandartinę reklamą strategiškai tinkamoje vietoje: parkavimo aikštelėse, prie kelio ženklų, stotelių ar kitų įvažiavimų. Su reklamobiliu galite pasiekti visas norimas Lietuvos vietas.

Reklaminių priekabų nuomos kaina priklauso nuo to ar vežiojame reklamą, ar statome kaip nestandartinį lauko stendą pasirinktoje vietoje. Teiraukitės pasiūlymo, pagal jūsų planuojamos kampanijos tikslus.