Apie mus

Ačiū, kad domitės Grabmedia!

Džiaugiamės turėdami galimybę papasakoti apie save daugiau ir suteikti pagrindą sėkmingam ateities bendradarbiavimui.

Trumpai kalbant mūsų įmonės istorija prasideda tuo, kad 2009 metais 9 Lietuvos miestuose įrengėme specialias reklamines rankenas-laikiklius keleiviams laikytis autobusų ir troleibusų viduje. Šis reklamos būdas buvo gerai žinomas užsienyje įvairiose pasaulio šalyse pradedant Lenkija ir baigiant Kinija, tačiau Lietuvoje tai pristatėme kaip naujieną. Netrukus pasiektas nuoseklaus darbo rezultatas – nuolatinės reklamos kampanijos Lietuvos įmonėms ir organizacijoms, su kuriomis ir dabar dirbame kiekvieną dieną.

Įmonės pavadinimas Grabmedia būtent ir kilo iš angliškų žodžių Grab ir Media, kurie  reiškia: griebti reklamą. Kaip bebūtų, šia reklamos forma neapsiribojame. Ilgainiui plėsdami veiklą papildėme paslaugų spektrą įvairiomis kitomis reklamos pozicijomis visuomeninio transporto viduje ir autobusų/troleibusų išorės apklijavimu visoje Lietuvoje.

Džiaugiamės galėdami pasigirti, kad jau 2012 metais tapome šios srities lyderiais. Mūsų manymu, tai įgyvendinti pavyko dėl to, kad didžiausią dėmesį skiriame klientui, atsižvelgiant į jo poreikius, patariame pasirenkant naudingiausią reklamos sprendimą. Svarbu ir tai, kad atliekame visus su projektu susijusius darbus ir teikiame garantijas, todėl klientui nebelieka jokių papildomų rūpesčių.

Taip pat jums galime pasiūlyti dar daugiau nestandartinių lauko reklamos sprendimų dar įvairesnei auditorijai pasiekti. Esame išskirtiniai ir vieninteliai reklamos atstovai sporto ir sveikatingumo centruose (www.impuls.ltwww.gymplius.ltwww.lemongym.lt).

Dar siūlome reklamą verslo centruose ant liftų, plačiau: http://www.grabmedia.lt/reklama-ant-liftu-verslo-centruose/. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose verslo centrų darbuotojų ir lankytojų auditoriją, pasižyminčią aukšta perkamąja galia, galite pasiekti reklamuodamiesi verslo centrų liftuose. Suderiname projektus, nuomojame reklamos plotus ir atliekame visus su gamyba susijusius darbus.

Visada stengiamės būti lankstūs ir siekiame kuo daugiau bendrauti su klientu, kad dirbdami kartu pasiektume geriausių rezultatų. Todėl nedvejodami teiraukitės visais klausimais jau dabar!